Jõulukaunistused Retseptisahtel

Tähtpäevi, mil pühaderoa valmistamisel ja pidulaua kaunistamisel endast absoluutne maksimum anda, polegi nõnda palju. Jõuluaeg on kahtlemata üks neist pühadeperioodidest, mil võiks kehtida suursugune deviis “kui juba, siis juba!” ja just selle järgi oleme ka jõulukaunistused oma lauale sel pühadehooajal valinud.

Pühadelaua kaunistamisel on appi tulnud sel aastal ka Koduekstra, kelle jõuluteemaliste toodete valikus on rohkesti erinevale maitsele mõeldud lauanõusid ning kaunistusi, mis sobivad just pühadelaua dekoreerimiseks ning aitavad sinu roogadel veelgi ahvatlevamad paista.

Alustasime kõige alusest ehk linikutest. Koduekstra pakub laia valikut erinevaid linikuid ja laudlinasid, mis oma piduliku värvivaliku ja mustritega loovad suurepäraselt hea pühademeeleolu. Valisime valge ja punase liniku, millega lähevad kenasti kokku ka ilusad punased salvrätikud.

Korraliku jõululaua puhul ei saa kindlasti üle ega ümber küünaldest. Leidsime seks puhuks pokaale meenutavad tumedad küünlajalad ning nendega sarnase disainiga kolme haruga küünlajala, kuhu saab asetada pikemaid küünlaid.

Lisaks elavale tulele küünalde näol asetasime lauale kaunistuseks ka efektsed pärlitega püramiidid, mida Koduekstra pakub kahes erinevas suuruses – madalamaid, 30 cm pikkuseid ning kõrgemaid, 45 cm pikkuseid.

Et punast tooni lauale veel juurde lisada, kasutasime laua kaunistamisel julgelt ka muidu jõulupuu ehtimiseks mõeldud kerasid ja pisikesi leevikesekujutisi. Mõlemad sobisid lauale kui valatult.

Julgustame ka teid jõululaua katmisel veidi loomingulisust ja kunstimeelt kasutama ning katsetama erinevaid lahendusi. Koduekstra pakub hulgaliselt võimalusi oma dekoreerijavõimed tööle panna ja disainida oma, täiesti unikaalne ja stiilipuhas pühadelaud!

Vaata ka aastavahetuse lauakaunistusi siit!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here