Võõrusta Retseptisahtel

Ilmselt olete juba aru saanud, et meile meeldib oma sõpru uute ja huvitavate retseptidega kostitada ja võõrustada. Peale selle armastame me kogu seda protsessi, mis võõrustamisele eelneb. Eriti dekoratsioonide ja serveerimise planeerimist– need paistavad võõrustamisel esimesena silma. Seetõttu käime me enamik ajast silmad lahti, et ammutada uusi ja põnevaid ideid. Ja täna tahame teile tutvustada kahte vapustavalt asjalikku Koduekstra jooginõud, millega külaliste ees kindlasti silma paista. Need on sellel suvel eriti IN!

1. Klaasist joogimahuti kraaniga, 4L

Suurepäraselt praktiline jooginõu, mis sobib nii sise- kui ka välisüritusteks. Olgu tegu väikse koosviibimise, grillpeo või piknikuga. Pisut vintage-tüüpi mahuti on lausa omaette kujunduselement, mis peale mõne puuvilja suurt midagi kaunistuseks juurde ei vajagi. Lisaks vintage’ile meeldib meile ka klaasi puhas stiil, mis jätab lihtsa, ent elegantse mulje – ükskõik, mis jooki sa sinna valmistad. Mahutil on klambriga kaas, mis hoiab ära joogi väljavoolamise anuma transportimisel.

Voorusta Retseptisahtel

2. Klaasist joogimahuti kraaniga, 8L

Anum sarnaneb eelmisele, ent mahutab kaks korda rohkem jooki, millega saab võõrustada juba pisut suuremat seltskonda. Mahutil olev kiri “Ice Cold Drink” lausa kutsub kuumal suvepäeval sind sealset jooki proovima. Selline tagasihoidlikult kutsuv sõnum jätab joogivalikule vabad käed. Tee sinna näiteks jääteed või hoopis limonaadi, nagu tegime meie. Ka sellel anumal on puhas vintage-tüüpi stiil, mis sobib nii sise- kui ka välisüritusteks. Klambri asemel on mahutil keeratav kaas.

Võõrusta Retseptisahtel

Joogimahuti eelised kannu ees:

  • Sa ei pea pidevalt jälgima, kas külaliste joogiklaasid on täis. Pead vaatama vaid seda, et mahutis oleks vajalik kogus olemas.
  • Igaüks saab endale ise vajadusel jooki juurde lasta – täpselt nii palju, kui soovib.
  • Kraanist jooki lasta on mugavam kui raskest kannust kallata.
  • Mahuti hoiab joogi värske ja külmana.
  • Kaas hoiab ära putukate sattumise joogianumasse.
  • Joogimahutid näevad üliägedad välja ning need on võõrustamisel muutunud üha populaarsemateks.
  • Sobivad suurepäraselt dekoratiivelementideks.

Nipp: Lisa vastavalt joogile anumasse ka puuviljasektoreid. Need annavad joogile värske maitse ning lisavad joogimahutile värvi ja visuaalset ilu.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here