Avajad

Kuldne sügis hakkab vaikselt pärale jõudma. Lisaks hakkavad ka hoidised vaikselt keldritest ning külmkappidest meie lauale jõudma. Kõik hea ja parem sai ju kenasti purki pandud. Nüüd on hea sügisel ning talvel oma töö vilju nautida. Kuid iga hea asi nõuab ka natuke vaeva. Täpsemalt avamise vaeva. Õnneks on maailma loodud avajad ja veel suurem õnn, et need on Koduekstras müügil. Lähemalt tutvustamegi teile kolme eritüüpi avajat, mis aitavad lahti teha tülikaid purgikaasi ning pudelikorke.

Universaalsed avajad saavad kõigega hakkama

Esimesed kaks avajat, mida testisime olid universaalsed avajad. Nagu nimigi ütleb, siis nendega peaks lahti saama kõik, mis ette jääb. Esimene, mis meile kätte sattus oli purk ning avaja, millel kiri 5 in 1. Järelikult on avajal kokku 5 erinevat kasutusala. See sai hakkama kõigega. Purkide lahti kangutamine, kuni vaakum välja läheb, oli väga lihtne. Lisaks saab sellega lahti keerata ning avada ka pudeleid. Avaja pakendil on kenasti piltidega ka välja toodud kõik asjad, mille avamisega see hakkama saab. Lisaks on sellel ergonoomiline käepide ning võimalik on seda avajat pesta ka nõudepesumasinas.

Teine avaja oli samuti universaalne. Kuid võrreldes eelmisega on tegu kompaktsema verisooniga ning mõeldud on see rohkem erinevate anumate avamiseks. Näiteks, kui oled väsinud purkide kaante avamisest käterätiku ja muskli jõul, siis nüüd on see palju lihtsam. Tegu on libisemiskindla avajaga, mis avab kerge vaevaga pudelikorke ning purgikaasi. Kui ikka vaarikamoosi purki lahti ei saa, siis selle avajaga saab küll.

Avajad

Konserviavaja jätab küüned terveks

Aeg on edasi läinud ning aina enam on konservid nii kaanetatud, et kaane peaks ilma avajata lahti saama. Enam pole vaja konservi avajaga sisse lõigata ning ringi peale teha nagu vanasti. Paljud konservitootjad on läinud seda teed, et on kaane külge pannud sellise mugava jublaka, millest näppudega kinni võttes avaneb konserv mängleva kergusega. Tegelikkuses see alati nii ei pruugi olla. Eriti kui see jublakas on nii kaane küljes kinni, et lahti tehes murrad kõik oma küüned. Õnneks on meie peale mõeldud ning leiutatud on konserviavaja, mis on just selliseks tööks mõeldud. See avaja näeb ka väga võimas välja ning avab konserve nagu proff. Küüned jäävad terveks ning konserv saab kiiresti lahti.

Avajad

Kui midagi lahti on vaja teha, siis erinevad avajad teevad selle töö palju kergemaks. Lisaks ei lähe närv mustaks ega küüned katki. Head avamist!

Loe ka, kuidas teha ise soolakurke, mille purgi avamisel saad neid avajaid kasutada.

Avajad

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here