grill

Justkui jõulutaadi kombel tõi kuller meie ukse taha ühe väga suvise paki – kotitäie grilltooteid. Auväärne Nõo Lihavürst arvas, et oleme justament see õige seltskond tema uue suvegrilli maitsmiseks ja kes oleme meie, lihtrahvas, talle vastu vaidlema. Kuna lihapakk oli suur ning naabritel on kadedust tekitav grill, siis läksime kott liha ja suur isu kaasas üleaedsete juurde.

Grill

Valikut jagub kõigile

Suure grillisõbrana on mul alati meel hea, kui lettidele jõuab uut valikut – sel moel on alati huvi grill jälle kuumaks kütta. Kuna viimased uuringud tarkade teadlaste poolt on näidanud, et nii punane kui ka linnuliha on tervisele sama head, siis pole enam erilist põhjust oma taldrikutäidet selle järgi valida. Isu mõlema liha järele äratamiseks on Nõo Suvegrilli seerias valikut küllaga – toorvorstidest ribide ja kanasteigini välja.

Grill

Toorvorstide maitsevalikusse lisandus selleks hooajaks sibulamoosiga täidetud sealihavorstid ning itaaliapärased kana-ja sealihavorstid milles on sekka mozzarellat, tomatit ja paprikat. Just need mozzarellased vorstid olid kõigile meelepärased. Isegi Timo, kes vorste üldse ’päris’ lihaks ei pea ning ainult šašlõkki või ribisid süüa armastab, leidis lõpuks omale midagi vorstivalikust. Mulle meeldisid väga sibulamoosiga täidetud vorstid ja selles leidsin ka mõttekaaslase naabrimehe näol.

Grill

Vorstivalik ei piirdunud siiski toorvorstidega – grill hoidis kohta ka BBQ kastmega grillvorstidele. Ma pean tunnistama, olen saanud harjumuseks grillvorste süüa koos mõne enda tehtud kastme või ketšupiga, kuid nende puhul oleks see olnud täiesti üleliigne. Kuigi sellest kellegi lemmikut meie einestamise jooksul ei saanud, siis väiksematele läks väga hästi peale – nemad küpsetasid BBQ vorste toikasse torgatuna lõkkes.

Grill

Steigid ja ribid

Uute suvegrilli toodete hulka kuulub ka midagi erilist linnuliha sõpradele – kanaliha steigid juustuga. Mu kallite naabrite uus lemmikliha on mitte ainult tohutult maitsev vaid selles on ka palju valku – nagu ta ise seda ka ütles, on mu naabrimehel nüüd põhjus peale trenni kerge südamega grill kuumaks ajada. Naabrinaise arvates on igasugune linnuliha-valiku laienemine grilliletis väga tänuväärne, sest tema pole kunagi suur punase liha sööja olnud.

Grill

Nõo lihameistrite teine suurem õnnestumine minu arvates on šašlõkiribid, mis on oma maitse saanud klassikalises sibula-äädika marinaadis – meie kõigi vaieldamatu lemmik. Meile kõigile tuntud šašlõkimaitse uuel kandjal tegi sellest ühe üllatava ja maitsva toiduelamuse.

Grill

Grill sooja ning salatit hakkima!

Uued maitsed Nõo Lihavürstilt on kindlasti proovimist väärt, nende kõrvale sobiks väga hästi ka ise uusi maitseid lisada. Tee mõni uus salat või proovi erilise maitsega kastmeid, meil on retseptide seas küll ja veel valikut mille seast innustust leida. Pikk suvi on ees, loodetavasti tuleb ka palju uusi toiduelamusi.

Grill

Grill

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here