toidu tellimine

Viimased paar kuud on andnud meile päris palju uusi teadmisi selle kohta, kuidas elu käib erilise olukorra ajal. Ja seda mitte ainult üldisemas plaanis, vaid ka üksikisiku tasandil. Siia alla käib loomulikult ka kokkamine ja selle tarbeks toidu ostmine. Olgu, et kinos käia ei tohi, süüa on ju ikka vaja teha. Õnneks on Eestis võimalik kiiresti ja turvaliselt omale toit lausa koduukseni tuua ja seda e-poe kaudu.

Meie puhul pole toidu tellimine mitte ainult kõhutäitmiseks, vaid meie leib ongi meie leib või siis kodune meekook, mille puhul on tähtis osa ajastusel ja värskusel. Paljud minu retseptid on seotud mõne põneva tähtpäeva või üritusega, mida võiks ühe koduse roaga tähistada. Tihti sünnivad need retseptiideed vahetult enne tähtaega ning see ei jäta palju varu eksimusteks. Seetõttu olin ma varem e-poest tellimise suhtes üsna ettevaatlik. Aga keerulised ajad panid mind fakti ette, et nüüd oli vaja.

Minu valikuks osutus Barbora e-pood ja pean ütlema, et see algus oli päris võõrastav. Toidu valimine, eriti värske kraami puhul, mida ma oma toitudes väga oluliseks pean, oli isegi pisut hirmutav. Aga ka lihtne. Töötasin retsepti eelnevalt paberil valmis ning sain kogu vajaliku toidukorvi lisada ja sedasi ka oma kulutusi paremini kontrollida.

Kõige suurem hirm oli mul transpordiga – millal ma ikkagi oma kauba kätte saan, sest tol hetkel oli nõudlus ju väga suur. Seepärast kartsin, et pean ootama. Aga ei! Minu soovitud päev sobis. Kellaaega oli vaja sättida muude tegevuste arvelt küll tunnikese varasemaks, aga ikkagi sain asjad muretult kätte. Ja mis kõige toredam – ma ei pidanud neid toidukotte kuhugi tassima, sest Barbora kuller tõi need mulle ukse taha.

Toit oli kõik olemas ning värske kraam oli päriselt ka värske. Mind täitsa üllatas selle teenuse mugavus. Raske on muidugi lahti öelda võimalusest asju omal käel üle kontrollida, aga siiski olen hakanud seda tegema. Nii tellingi koduse toidu nüüd Barbora kaudu – umbes nädalase menüü võtan ette ära, sest selle summa pealt (49.99€) on kohale toomine tasuta. Ja hops – toidumure ongi peast kadunud!

Poes käimisest ma muidugi täiesti lahti ei ütle – on asju, mida siiski pean ise valima ning iga väikese ostu jaoks pole ka mõtet Barbora kullereid tülitada. Ja noh, teinekord on ka lihtsalt tore seal poesaalis ringi jalutada ning näha, mida uut jälle lettidelt leiab. Laias laastus on sellest saanud aga mu peamine toiduostmisviis. Kui teil külmkapp tühjaks hakkab saama, siis proovige ka ise see Barbora e-pood järele!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here